Home Movies ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ କଥା କହିଲେ

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ କଥା କହିଲେ

0
ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ କଥା କହିଲେ

କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଅଭିଯ଼ୋଗ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଯ଼ୋଡ଼ି ହୋଇ ରହିଛି । ବାରମ୍ବାର ଏହା ବଲିଉଡ଼ରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଯ଼ାଏ । ଏବେ ପୁଣି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମାନା ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ ଯ଼ାହା ଘଟିଛି ବଖାଣିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଘଟଣା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପରେ କାମ ସମୟରେ ଶୋଷଣ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିସାରିଛି। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଖରାପ ଅନୁଭୂତି ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଶ୍ୱର ମର୍ଚାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅନୁଭୂତି ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। କିଶ୍ୱର ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କୁ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ପଚରା ଯିବାରୁ, ସେ କହିଛନ୍ତି, ହଁ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସାମ୍ନା କରିଛି ଏବଂ ମୋତେ ଜଣେ ହିରୋ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ନିର୍ମାତା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ବଡ଼ ନାମ ଥିଲେ ।

ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କିଶ୍ୱର କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମିଟିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ଏହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଏହା କେବଳ ଥରେ ଘଟିଥିଲା। ମୋ ମା’ ମୋ ସହିତ ଥିଲେ । ମୋତେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ମୋତେ ହିରୋ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ଚାଲିଆସିଥିଲି। ‘ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହା କହିବି ନାହିଁ ଯେ ଏହା ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇଥାଏ। ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବଦନାମ କିନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଘଟଣା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଘଟେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here