Home Life Style ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବାକୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ, ଧନଧାନ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ଘର

ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବାକୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ, ଧନଧାନ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ଘର

0
ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବାକୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ, ଧନଧାନ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ଘର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୦/୧୦: ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘର ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉ। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି‌ ପୂରିରହୁ। କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଏହି ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାୟତଃ ପୂରଣ ହୁଏ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୃପା କରନ୍ତୁ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସହଜ ଉପାୟ ଅଛି। ଏହି ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘର ହସ ଖୁସିରେ ଭରିଯିବ।

ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ କରନ୍ତୁ ମା’  ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଶୁଭ ପାଦ ଚିହ୍ନ :

ଧାର୍ମିକ ମାନ୍ୟତା ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ରୁହନ୍ତୁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଶୁଭ ପାଦ ଚିହ୍ନ ତିଆରି କରିବା ଉଚିତ୍। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା  ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସବୁବେଳେ ପରିବାର ଉପରେ ରହିଥାଏ । ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିନଥାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ,ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଶୁଭ ପାଦ ଚିହ୍ନକୁ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରବାହ ବଢିଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ ଘରେ ଧନର ଅଭାବ ରହିନଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ଧନର ଦେବତା କୁବେରଙ୍କ ଶୁଭ ପାଦ ଚିହ୍ନକୁ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ ଲଗାଇ ପାରିବେ।

ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ସହିତ, ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ନିୟମିତ ତେଲ ଲଗାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେଥିରୁ ଯେପରି କୌଣସି ଶବ୍ଦ ଆସିବ ନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରକୁ ନିୟମିତ ପରିଷ୍କାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍, ଯାହାଫଳରେ ଘରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here