Home India ସ୍ଲମ୍ କୁଇନ୍ ମଲିଶା ଖାରୱା, ଫ୍ୟାସନ୍ ମାଗାଜିନ୍ ରେ ପାଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନ

ସ୍ଲମ୍ କୁଇନ୍ ମଲିଶା ଖାରୱା, ଫ୍ୟାସନ୍ ମାଗାଜିନ୍ ରେ ପାଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନ

0
ସ୍ଲମ୍ କୁଇନ୍ ମଲିଶା ଖାରୱା, ଫ୍ୟାସନ୍ ମାଗାଜିନ୍ ରେ ପାଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୬/୧୧ : ବେଳେବେଳେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅନୁଗ୍ରହ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଦେବ ମାତ୍ର ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ। ଏଭଳି ଏକ କାହାଣୀ ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇର ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ମଲିଶା ଖାରୱାଙ୍କର। ଯିଏ ଆଜି ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, କଣ୍ଟେଣ୍ଟ କ୍ରିଏଟର ଏବଂ ମଡେଲ୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ସେ ନିଜ ସ୍ବପ୍ନକୁ ସାକାର କରିପାରିଛନ୍ତି ।

ଭାରତର ସ୍ଲମ୍ ରାଜକୁମାରୀ ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଲିଶା ଫ୍ୟାଶନ୍ ମଗାଜିନର କଭର ପେଜରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି। ମଲିଶାଙ୍କ ସଫଳତାର କାହାଣୀ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ମାଲିଶା ମୁମ୍ବାଇର ବସ୍ତିରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତା ଘର ଚଳାଇବା ପାଇଁ ପିଲାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଜୋକର୍ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି। ମାଲିଶାଙ୍କ ଏକ ସାନ ଭାଇ ଅଛି।

ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରବର୍ଟ ହୋଫମ୍ୟାନ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ। ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ଭାରତ ଆସିଥିବା ରବର୍ଟଙ୍କୁ ମଲିଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିବାର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଶୁଟିଂ ହେଲା ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ରବର୍ଟ ମଲିଶାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଲିଶାଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖି ରବର୍ଟ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ମଲିଶାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ମଲିଶା ଅଭିନେତା ରବର୍ଟ ହୋଫମ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ମଲିଶା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ ଫାଲ୍ଗୁନି ସଚିନ୍ ପିକକ୍ ର ମୟୂର ପତ୍ରିକାର କଭର ପେଜ୍ ରେ ସ୍ଥାନିତ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ମଲିଶା ଫ୍ୟାଶନ ମାଗାଜିନର କଭରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମଲିଶାଙ୍କ ଏହି ଯାତ୍ରା ଉପରେ ଏକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି ‘ଲିଭ୍ ଇୟୋର୍ ଫେରି ଟେଲ୍’ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here